Sprzątanie Świata - Polska 2012

W dniu 14 września nasze Gimnazjum wzorem ubiegłych lat włączyło się w akcję „Sprzątanie Świata 2012”. Został posprzątany teren wokół szkoły tj. dziedziniec, boisko i parking oraz odcinek  drogi powiatowej (rowy) w kierunku Inowrocławia do przystanku autobusowego w Sławęcinku. Gimnazjaliści zbierali plastiki, puszki aluminiowe, szkło, papier. Korzystali z rękawiczek i worków przeznaczonychi na różne odpady.

Rękawice gumowe i worki na śmieci otrzymaliśmy z Urzędu Gminy Inowrocław, z którym zawsze współpracujemy przy takich okazjach. Śmieci  znoszono do konkretnego kontenera. Razem uczniowie zebrali 5 worków. Akcja przyniosła wiele satysfakcji naszym uczniom:)
Nad całością czuwały p. M. Halik i p. K. Stachowiak.