Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy 2 września o godz. 9.00. Na uroczystym apelu spotkali się wszyscy nauczyciele i uczniowie.
Uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego zaszczycił swoją obecnością p. Marek Karólewski – Z-ca Wójta Urzędu Gminy Inowrocław, który powiedział kilka ciepłych słów do uczniów i grona pedagogicznego. W gronie przemawiających był także p. dyrektor Robert Orczykowski, który obok podania wielu spraw organizacyjnych, skierował znaczące pouczenia i życzenia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.
Zgodnie z tradycją uczniowie klas pierwszych zostali zapoznani z kadrą pedagogiczną naszej szkoły.

Życzymy wszystkim uczniom samych piątek i szóstek w  roku szkolnym 2013/2014.

.