ZAPROPONUJ KSIĄŻKI DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ!

W związku z pozyskaniem przez bibliotekę Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku funduszy na zakup książek z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa zwracamy się z prośbą o pomoc do wszystkich czytelników biblioteki (uczniów, nauczycieli i rodziców) w zaplanowaniu zakupów.

Zamierzamy zakupić nowości wydawnicze znajdujące się w aktualnej ofercie księgarskiej, literatura piękna dla dzieci i młodzieży, lektury szkolne, wydawnictwa popularnonaukowe związane z zainteresowaniem uczniów. Kupując książki do biblioteki szkolnej pragniemy spełnić oczekiwania czytelników i zakupić takie pozycje, które są zgodne z ich oczekiwaniami i zainteresowaniami. Aby tak się stało prosimy wszystkich chętnych i zainteresowanych książkami o wypełnienie ankiety. Ankieta będzie rozdana uczniom podczas godziny wychowawczej, rodzicom na zebraniu z rodzicami, a także jest dostępna w bibliotece szkolnej. Ankiety prosimy dostarczyć do biblioteki .