HUMANISTKI ROKU

10 maja 2019 w Instytucie Historii i Archiwistyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbył się wojewódzki konkurs dla uczniów klas trzecich gimnazjum HUMANISTA ROKU 2018/2019nad którym patronat objął Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty. Uczestnicy konkursu rozwiązywali  test z zakresu języka polskiego, historii, wiedzy    o kulturze i świecie współczesnym.

Tytuł finalisty i Humanisty Roku 2018/2019  zdobyły uczennice klasy III a gimnazjum Gabriela Kąkolewska  i Patrycja Pełka, którym serdecznie gratulujemy. Gimnazjalistki do konkursu przygotowały panie Magdalena Czerniak , Alina Malak i Agnieszka Kwiatkowska .