Wycieczka klas V-VII

W dniach 20-24 maja uczniowie klas V-VII udali się wraz z opiekunami na wycieczkę szkolną do Czorsztyna. W programie wycieczki było między innymi zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce, spacer po Krakowie czy pobyt w Zakopanem.

Program był bardzo bogaty i napięty, uczniowie nie nudzili się ani przez chwilę. Poza zwiedzaniem miast, uczniowie spędzali także czas na górskich szlakach zdobywając szczyty i odkrywając piękno polskich gór. Wśród atrakcji był także spływ Dunajcem, który dostarczył wszystkim mnóstwa wrażeń i emocji. Uczniowie otrzymali również wspaniałą niespodziankę od organizatorów, o której nie wiedzieli do samego końca, był to godzinny rejs po jeziorze Czorsztyńskim. Mimo, iż pogoda nie zawsze nam sprzyjała, to widoki i atrakcje wynagrodziły wszystko.