Zakończenie projektu z języka angielskiego

Na zakończenie projektu „Angielski dookoła nas” nauczycielki: Agnieszka Długopolska, Katarzyna Stachowiak, Anna Drzewiecka, Agnieszka Kwiatkowska, Monika Liss oraz Jolanta Kaźmierczak zorganizowały dla uczniów  biwak artystyczno-sportowo-językowy.

Uczniowie brali udział w konkursie na słownik obrazkowy z produktów spożywczych, ćwiczyli dykcję oraz scenki teatralne, poznali zasady gry w bule oraz rozegrali kilka konkurencji, a także tworzyli kredą małe arcydzieła na dziedzińcu szkolnym. Pogoda jak na piknik przystało dopisała, toteż po zajęciach, jak i w trakcie przerw, uczniowie chętnie szukali ochłody pod zraszaczem ogrodowym, ustawionym na dziedzińcu J  Dodatkową niespodzianką były lody oraz schłodzony arbuz, które zniknęły w mgnieniu oka. Wszyscy świetnie się bawili, co widać na załączonych zdjęciach. Projekt z języka angielskiego był realizowany  w ramach Programu Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.