Innowacja pedagogiczna - Czytam z klasą, lekturki spod chmurki.

Ogólnopolski projekt dla klas I- III

Uczniowie klasy drugiej w tym roku szkolnym, wspólnie z wychowawcą panią Agnieszką Kwiatkowską, będą realizowali innowację pedagogiczną  "Czytam z klasą - lekturki spod chmurki", majacą na celu propagowanie czytelnictwa wsród dzieci. W piątek, 20 września 2019 roku dzieci wykonały plastelinowego  "Czytusia", który będzie towarzyszył im przez cały rok szkolny, zapoznały sie również z ideą projektu oraz wybrały lektury.

Na dobry początek, gościnnie pani Monika Szumann czytała dzieciom książkę pt. "Ciekawe co będzie jutro" autorstwa Renaty Piątkowskiej. Zabawa była przednia, gdyż przygody głównej bohaterki wywołały uśmiech na ustach dzieci.

Autor: Agnieszka Kwiatkowska