Dzień Nauki Polskiej

Dziś w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Nauki Polskiej. To święto państwowe poświęcone upamiętnieniu dokonań polskich naukowców. Jego data jest związana z przypadającą w tym dniu rocznicą urodzin Mikołaja Kopernika - patrona naszej szkoły. Z tej okazji odbył się uroczysty apel. Goście, którzy nas zaszczycili swoją obecnością to przewodnicząca Rady Rodziców - p. Małgorzata Gralik oraz Agnieszka Marjanowska - inżynier fizyki technicznej, która jest absolwentką naszej szkoły. Podczas apelu rozstrzygnięty został konkurs plastyczny - "Mikołaj Kopernik w krzywym zwierciadle". Ponadto przedstawione zostały stypendia naukowe dla naszych uczniów. Nasz gość specjalny - Agnieszka Marjanowska zaprezentowała wiele ciekawych doświadczeń i eksperymentów z zakresu fizyki.

Serdeczne podziękowania dla Agnieszki za przybycie oraz ciekawą lekcję dla naszych uczniów!