Wycieczka do Golubia-Dobrzynia

22 lutego grupa uczniów naszej szkoły udała się wraz z opiekunem p. Katarzyną Stachowiak na wycieczkę do Golubia - Dobrzynia. Pierwszym punktem wyjazdu było Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa w Grębocinie. Dzieciaki brały udział w warsztatach papierniczo-drukarskich. Była to fascynująca podróż do tajemnic świata papieru i druku. Dzieci same próbowały swoich sił w kaligrafii, a także poczuły smak dawnej sztuki drukarskiej. Następnie uczniowie udali się na zamek do Golubia. Był czas i na zwiedzanie i na pamiątki, które zawsze są ważnym punktem wycieczek. Naszą wycieczkę zakończyła wizyta w Ośrodku Chopinowskim oraz Parku w Szafarni. Wyjazd zorganizowany został w ramach projektu LOT Kujawy.