Egzamin ósmoklasisty

W dniach 16 – 18 czerwca odbył się egzamin ósmoklasisty, który składał  się z trzech części. Pierwszego dnia uczniowie mierzyli się z językiem polskim, w kolejnym dniu był to egzamin z matematyki,  natomiast ostatniego dnia odbywał się egzamin z języka obcego.

Z uwagi na wyjątkowe okoliczności, egzamin odbywał się oczywiście według wytycznych związanych z reżimem sanitarnym dotyczącym epidemii koronawirusa. Uczniowie wchodzili do szkoły z zachowaniem dystansu, w maseczkach ochronnych oraz rękawiczkach. Przed wejściem każdy musiał obowiązkowo zdezynfekować ręce oraz badano wszystkim temperaturę.  Mimo wszystko, uczniom dopisywał dobry nastrój i pełni optymizmu i zapału przystępowali do rozwiązywania zadań na poszczególnych częściach egzaminu. Teraz pozostaje już tylko czekać na wyniki! Trzymamy kciuki!!!