W WAKACJE W SZKOLE NIE MA NUDY !

projekt "Wakacje pełne przygód"

Właśnie zakończyliśmy zajęcia dla uczniów klas I-III w ramach projektu "Wakacje pełne przygód". Zajęcia odbywały się w blokach plastycznych, sportowych i kulinarnych. Był również dzień indiański oraz eksperymenty naukowe. Graliśmy w gry planszowe, tworzyliśmy konstrukcje przestrzenne, oglądaliśmy filmy, rozwiązywaliśmy zagadki, nie zabrakło też zabaw na świeżym powietrzu. Uczestnicy nie mieli czasu na nudę, a uśmiech nie znikał im z twarzy. Zajęcia prowadziły panie Agnieszka Długopolska i Agnieszka Kwiatkowska. Projekt został zrealizowany w ramach Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności English Teaching, którego operatorem jest Nidzica Fundacja Rozwoju NIDA.