III miejsce na ergometrach !

Dzisiaj w Szkole Podstawowej w Górze odbyły się Międzyszkolne Zawody na Ergometrach Wioślarskich. W zawodach rywalizowały ekipy z Jaksicach, Turzan, Tupadeł, Góry i Sławęcinka.

Naszą szkołę reprezentowali Ignacy Martynowski, Michał Hanczewski, Franek Nowicki, Antek Światlak, Tycjan Kalinowski oraz Oskar Woźniak. Chłopcy walczyli z wielkim zaangażowaniem. Wypadli świetnie i zajęli III miejsce. Zawody poprowadził Pan Kajetan Broniewski- olimpijczyk z Barcelony. W 1992 roku Pan Kajetan zajął III miejsce. Otrzymaliśmy flagę olimpijską, na której podpisał się Pan Kajetan Broniewski. Uczniowie usłyszeli wiele cennych porad. Gratulacje dla chłopaków i podziękowania dla rodziców. Zawsze możemy liczyć na Państwa pomoc.